Afbeelding

Circus Bossle strijkt neer in Middelharnis

Algemeen 4.083 keer gelezen

MIDDELHARNIS - Het Duitse Circus Bossle komt binnenkort naar Middelharnis. De circustent wordt opgebouwd aan de Oostplaatseweg (op het industrieterrein). De première is op donderdag 25 juli om 18.00 uur.

In de show van het circus zijn vliegensvlugge jongleurs, lenige acrobaten, levensgevaarlijke messenwerpers, doldwaze clowns, vuurspuwers en trapeze-artiesten te zien. Natuurlijk ontbreken ook de optredens van de dieren niet. Zo passeren onder meer paarden, honden, lama’s, ezels en kamelen de revue.

“Wie de circustent betreedt, waant zich in een nostalgische wereld van rood pluche en klatergoud”, aldus de familie Bossle. “Het circus presenteert een vernieuwde show van bijna 2 uur (inclusief pauze), met prachtige muziek en lichteffecten. We zoeken de interactie met het publiek in een ongedwongen sfeer, waardoor iedere bezoeker, jong of oud zich thuis én betrokken voelt.”

De entreeprijs varieert vanaf 14 euro tot 24 euro. Op donderdag is er een speciale ‘Familie Actie’, waarbij volwassenen de entreeprijs voor kinderen betalen. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van het circus vanaf een uur voor elke voorstelling. Pinnen is niet mogelijk.

Meer informatie is te vinden op www.circusbossle.nl en op de Facebookpagina van Circus Bossle.

Uit de krant