
Bijeenkomsten in Het Diekhuus voor naasten van mensen met autisme
Algemeen 329 keer gelezenMIDDELHARNIS - Autisme Bewustzijn Nederland organiseert wekelijks ontmoetingen voor naasten van mensen met autisme in Middelharnis; op maandag 27 oktober staat het thema ‘Omgaan met levensvragen’ centraal.
In het contact met een kind, partner of leerling met autisme kan het soms voelen alsof er tegen een muur aangelopen wordt. De ene dag gaat het goed, de volgende dag lijkt het contact weg. Tijdens de bijeenkomsten is ruimte om ervaringen te delen, vragen te stellen en praktische tips te krijgen. Herkenning en begrip staan voorop.
De avonden vinden plaats in Het Diekhuus in Middelharnis en zijn bedoeld voor iedereen uit de regio. De eerstvolgende bijeenkomst is op maandag 27 oktober. De start is om 19.30 uur, inloop vanaf 19.15 uur, en rond 21.00 uur is de afsluiting. De eerste bijeenkomst is gratis.
Meedoen kan door aan te melden via autismebewustzijnnederland.nl/agenda. Vragen kunnen ook gesteld worden via 06-57998708 of per e-mail: info@autismebewustzijnnederland.nl