
Schuur verwoest bij hevige brand Rubensplein
Algemeen 1.362 keer gelezenMIDDELHARNIS - Donderdagmiddag 26 juni werd de brandweer gealarmeerd voor een brand achter een woning aan het Rubensplein in Middelharnis. Er stond een schuur in brand.
De brandweer was snel ter plekke maar kon niet voorkomen dat de schuur volledig werd verwoest. Het vuur was zo hevig, dat ook het glas van de woning barstte. Ook van een naastgelegen woning is een raam kapot gegaan. Bij de brand ontplofte onder andere een spuitbus, waarvan de restanten meters ver neerkwamen. Gelukkig raakte er niemand bij de brand gewond.
De politie sluit brandstichting niet uit. Daarom deed de Forensische Opsporing van de politie en Team Brandonderzoek van de brandweer vrijdag onderzoek na de brand.