
Modeshow met kringloopkleding bij Goed voor Goed
AlgemeenSOMMELSDIJK - Stichting Goed voor Goed organiseert op woensdag 8 april weer een modeshow in de winkel aan de Gerard Walschapstraat in Sommelsdijk. Tijdens deze avond laten medewerkers als model zien welke outfits mogelijk zijn met kleding uit de kringloop.
De modeshow staat in het teken van duurzame mode. Met verschillende outfits en accessoires wordt getoond hoe tweedehands kleding op een eigentijdse manier gedragen en gecombineerd kan worden. Medewerkers van de winkel lopen zelf als model over de catwalk en presenteren diverse combinaties uit het assortiment.
“Met de show willen we laten zien dat kleding uit de kringloop niet alleen betaalbaar is, maar ook verrassend en veelzijdig kan zijn”, aldus de organisatie.
De modeshow is inmiddels een terugkerend evenement bij Goed voor Goed. De organisatie hoopt bezoekers te inspireren om bewuster met kleding om te gaan en vaker te kiezen voor tweedehands mode.
Belangstellenden zijn op woensdag 8 april welkom bij Goed voor Goed aan de Gerard Walschapstraat 9 in Sommelsdijk. De inloop is vanaf 19.30 uur en de modeshow begint om 20.00 uur. De toegang is gratis, maar vol is vol. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen via info@goedvoorgoed.nl of via telefoonnummer 06-55370612.
