Afbeelding

Samen energie besparen in Goedereede

Algemeen

GOEDEREEDE - Veel inwoners zien door de bomen het bos niet meer als het gaat om isolatie, zonnepanelen en subsidies. Het project ‘Samen Energie Besparen’ helpt bewoners om hun huis energiezuiniger te maken en komt de komende maanden naar Goedereede.

Het initiatief is een samenwerking tussen Coöperatie Deltawind en Klimaatkrachtig Goeree-Overflakkee. De organisatie ondersteunt woningeigenaren kosteloos en belangeloos bij het verlagen van hun energierekening. Dat gebeurt door informatie te geven, de woning te bekijken en te adviseren welke maatregelen zinvol zijn. Ook wordt er geholpen bij het leggen van contact met bedrijven en aannemers, en bij het aanvragen van subsidies en financiering.

Bijeenkomst in Oostdam

De komende maanden strijkt het project neer in Goedereede. Op dinsdag 24 februari wordt in Oostdam een informatiebijeenkomst gehouden van 19.30 tot 21.30 uur. Daar krijgen bezoekers uitleg over hoe Samen Energie Besparen kan ontzorgen bij het verduurzamen van hun woning. Er is ook gelegenheid om vragen te stellen onder het genot van een drankje.

De bijeenkomst is bedoeld voor woningeigenaren die energie willen besparen en meer comfort in huis willen. Aanmelden is niet nodig.

Wie niet aanwezig kan zijn, kan een afspraak maken bij het Energieloket in Oude-Tonge of thuisbezoek aanvragen.

Meer informatie is te vinden op www.deltawind.nl. Vragen kunnen gesteld worden via samenenergiebesparen@deltawind.nl of telefonisch bij buurtbegeleiders Ronald (06-82371303) en Daisy (06-26018612).