
N59 enkele uren dicht na groot ongeval
AlgemeenNIEUWE-TONGE - Op de N59 richting de Grevelingendam vond dinsdagmiddag even na 13:30 uur een ongeval plaats waarbij twee auto’s en een bestelbus betrokken waren. Hulpdiensten, waaronder brandweer, meerdere ambulances en een traumahelikopter kwamen ter plaatse om hulp te verlenen.
De slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht. De politie verrichtte uitgebreid onderzoek naar de oorzaak van het ongeval en hield één persoon aan op verdenking van rijden onder invloed.
Vanwege het politieonderzoek en het opruimen van de ravage was de N59 tussen de afslag Philipsdam en de kruising Oude-Tonge urenlang in beide richtingen afgesloten, waardoor het verkeer moest omrijden. Rond 18:00 uur meldde Rijkswaterstaat dat de weg weer was vrijgegeven.